ON-LINE

Президент братиме участь у затвердженні Перспективного плану Рівненщини (ФОТО/АУДІО)

середа, 06 березня 2019
Уже цього місяця

Напередодні гостем програми «Відкритий мікрофон» на Радіо Трек став голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Серед тем, які прозвучали в ефірі, говорили про Перспективний план Рівненщини на 2019-2021 роки. Це своєрідний «дороговказ»,  план дій, який засвідчує наміри і заходи щодо розвитку кожної галузі господарства.

Формування Перспективного плану -  тривалий процес. Кожна громада в області збиралася на Раду Регіонального розвитку, де визначала пріоритетні напрямки для свого населеного пункту. Основна мета таких зустрічей - це напрацювання спільного бачення громади щодо розвитку їх територій (міста, району, ОТГ чи села) на найближчих три роки. Йдеться про розвиток окремих галузей економіки, об’єктів, які необхідно відновити чи взагалі побудувати з нуля.  

За словами Олексія Муляренка, на території Рівненщини буквально за кілька місяців відбулося більше ніж 250 засідань Рад Регіонального розвитку. Уже зараз відбувається формування окремого розпорядження голови рівненської ОДА щодо Плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки.

Рівненщина свої пропозицій відправила до столичної ради регіонального розвитку, де напрацювання нашого регіону систематизували та сформували карту Рівненської області, де зазначені всі об’єкти, які буде відновлено у трирічний термін та брошуру, яку передадуть до кожного населеного пункту.

Уже цього місяця у Рівному відбудеться велика Рада Регіонального розвитку, підсумкова, за участю Президента Петра Порошенка.

Тож остаточну версію Перспективного плану ухвалюватимуть під головуванням Порошенка.

Щоправда, Олексій Муляренко зазначає, що пропозиції від громад прийматимуть і далі.    

Про медицину на селі і впровадження телемедицини, розвиток освітньої галузі і появу нових спортивних об’єктів – можете почути тут.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного