ON-LINE

Першою на всю Україну стала амбулаторія у Заборолі

четвер, 31 січня 2019
Споруду вже ввели в експлуатацію у рамках програми «Допомога поруч»

Цьогоріч саме Рівненська область першою ввела в експлуатацію сільську амбулаторію у селі Забороль. Її вдалось збудувати «з нуля» за три місяці.

Такого швидкого результату вдалось досягти завдяки проекту «Допомога поруч». Гроші для цієї програми є перехідними, відтак будівництво, яке розпочалось торік, успішно було продовжено. До того ж Рівненщина в лідерах серед областей по кількості нових амбулаторій, - зазначає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

В амбулаторії вже встановлюють меблі та підбирають в заклад фахівців. Через декілька тижнів тут святкуватимуть офіційне відкриття, тож зовсім скоро медзаклад в Заборолі прийме свого першого пацієнта.

Нагадаємо, в Рівненській області в рамках програми «Допомога поруч» заплановано будівництво 34 нових амбулаторії. На це з державного бюджету виділено 232 мільйони гривень.

З цієї нагоди Рівненщину привітав і Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарстваГеннадій Зубко.

Рівненщина – молодець! Цю амбулаторію збудовано в межах реалізації реформи сільської медицини. 517 нових амбулаторій — таким буде перший крок. Глобальна мета: сільська мережа амбулаторій, що налічуватиме 4223 надсучасні амбулаторії.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного