![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Лікарів припрошують у села: будують амбулаторії та шукають житло
У 2018 році, у рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, в Рівненській області працюють над тим, щоб створити ефективну та спроможну мережу сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.
Як повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:
Разом з тим, маємо на меті повернути престиж лікарських професій, повернути лікарів у села. Таким чином, будуємо сучасні лікарські амбулаторії.
На Рівненщині – це 34 медзаклади, на 32 з яких активно тривають роботи. Будівлі всіх амбулаторій типові. Будуємо відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
У кожній лікарській амбулаторії має бути лікар, якісні можливості надання первинної медичної допомоги, відповідне оснащення та транспорт. Тендер на придбання останнього вже оголосили.
Рівненщина – серед областей-лідерів з будівництва нових сільських амбулаторій. А в місцевому рейтингу, за словами Віталія Ундіра, серед лідерів – село Забороль, Рівненського району.
Загалом, на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Рівненщині з початку року затвердили фінансування майже на 233 млн грн. Понад 200 млн передбачили на будівництво амбулаторій, решту грошей планували спрямувати на придбання автомобілів та обладнання.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК