Амбулаторії на Рівненщині зводять із блискавичною швидкістю

Лікарів припрошують у села: будують амбулаторії та шукають житло

У 2018 році, у рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, в Рівненській області працюють над тим, щоб створити ефективну та спроможну мережу сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.

Як повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Разом з тим, маємо на меті повернути престиж лікарських професій, повернути лікарів у села. Таким чином, будуємо сучасні лікарські амбулаторії.

 

На Рівненщині – це 34 медзаклади, на 32 з яких активно тривають роботи. Будівлі всіх амбулаторій типові. Будуємо відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

У кожній лікарській амбулаторії має бути лікар, якісні можливості надання первинної медичної допомоги, відповідне оснащення та транспорт. Тендер на придбання останнього вже оголосили.

Рівненщина серед областей-лідерів з будівництва нових сільських амбулаторій. А в місцевому рейтингу, за словами Віталія Ундіра, серед лідерів – село Забороль, Рівненського району.

Загалом, на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Рівненщині з початку року затвердили фінансування майже на 233 млн грн. Понад 200 млн передбачили на будівництво амбулаторій, решту грошей планували спрямувати на придбання автомобілів та обладнання.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень