Амбулаторії на Рівненщині зводять із блискавичною швидкістю

Лікарів припрошують у села: будують амбулаторії та шукають житло

У 2018 році, у рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, в Рівненській області працюють над тим, щоб створити ефективну та спроможну мережу сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.

Як повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Разом з тим, маємо на меті повернути престиж лікарських професій, повернути лікарів у села. Таким чином, будуємо сучасні лікарські амбулаторії.

 

На Рівненщині – це 34 медзаклади, на 32 з яких активно тривають роботи. Будівлі всіх амбулаторій типові. Будуємо відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

У кожній лікарській амбулаторії має бути лікар, якісні можливості надання первинної медичної допомоги, відповідне оснащення та транспорт. Тендер на придбання останнього вже оголосили.

Рівненщина серед областей-лідерів з будівництва нових сільських амбулаторій. А в місцевому рейтингу, за словами Віталія Ундіра, серед лідерів – село Забороль, Рівненського району.

Загалом, на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Рівненщині з початку року затвердили фінансування майже на 233 млн грн. Понад 200 млн передбачили на будівництво амбулаторій, решту грошей планували спрямувати на придбання автомобілів та обладнання.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень