ON-LINE

Амбулаторії на Рівненщині зводять із блискавичною швидкістю

вівторок, 25 грудня 2018
Лікарів припрошують у села: будують амбулаторії та шукають житло
Так виглядає типова сільська амбулаторія

У 2018 році, у рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, в Рівненській області працюють над тим, щоб створити ефективну та спроможну мережу сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.

Як повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Разом з тим, маємо на меті повернути престиж лікарських професій, повернути лікарів у села. Таким чином, будуємо сучасні лікарські амбулаторії.

 

На Рівненщині – це 34 медзаклади, на 32 з яких активно тривають роботи. Будівлі всіх амбулаторій типові. Будуємо відповідно до рекомендацій, розроблених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

У кожній лікарській амбулаторії має бути лікар, якісні можливості надання первинної медичної допомоги, відповідне оснащення та транспорт. Тендер на придбання останнього вже оголосили.

Рівненщина серед областей-лідерів з будівництва нових сільських амбулаторій. А в місцевому рейтингу, за словами Віталія Ундіра, серед лідерів – село Забороль, Рівненського району.

Загалом, на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Рівненщині з початку року затвердили фінансування майже на 233 млн грн. Понад 200 млн передбачили на будівництво амбулаторій, решту грошей планували спрямувати на придбання автомобілів та обладнання.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного