Понад три десятки сиріт Рівненщини отримали власне житло

Область отримала 13 мільйонів гривень для забезпечення дітей-сиріт власним дахом над головою

Цього року власним житлом на Рівненщині забезпечили 34 дитини-сироти. За словами начальника служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктора Марчука, це житло у Березнівському, Дубровицькому, Здолбунівському, Костопільському, Корецькому, Гощанському, Рівненському районах та місті Рівне.

Він додав, що отримати житло за рахунок субвенції можуть ті особи із числа дітей-сиріт, хто став на квартирний облік.  Відповідно до норм, на такий облік особи можуть стати по досягненню ними 16 років.

Слід зазначити, що минулого року для дітей-сиріт держава надала 5 млн грн. для забезпечення їх житлом. У 2018 році сума була значно збільшена – до 13 млн грн.

Ще одним, не менш якісним показником у цій сфері, у Рівненській ОДА вважають охоплення сімейними формами вихання більше 95% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень