![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Йдеться про ділянку у 10 км
На Рівненщині цю ділянку дороги відремонтували за 4 місяці. Автошлях «Прикладники» - Зарічне – Дубровиця з’єднує нашу область і Білорусь. Раніше це була стара бруківка, а нині це сучасний асфальтобетон.
Це важлива транзитна дорога державного значення. На її ремонт чекали 30 років. І лише зараз це зробили. Вдалося залучили значні кошти, а це 80 мільйонів, завдяки «митному» експерименту. Оновлення дороги обов’язково позитивно вплине на економіку регіону. І це вже відбувається – пожвавився рух транспорту, торгівля, пасажирські перевезення. Крім того, магістраль покращить сполучення з Волинню та до озера Нобель, - розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
За словами голови рівненської ОДА нова дорога - це гарна основа для міждержавних стосунків, адже два місяці тому Рівненщина підписала договір про співпрацю з Брестською областю.
Дорога пролягає через села Сенчиці, Морочне та Мутвиця Зарічненського району. Тому найбільше новій дорозі радіють місцеві жителі.
Щоб завершити увесь відрізок шляху «Прикладники» - Зарічне – Дубровиця, у наступному році планують замінити ще близько 3 кілометри незручної бруківки.
Нагадаємо, за попередні два роки від митного експерименту на дороги державного значення в області спрямували більше 190 мільйонів гривень. Ці гроші служба автомобільних доріг в Рівненській області зосередила на відновлення пріоритетних трас країни.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Черговий Духовний сніданок у Рівному присвятять питанням інклюзії
Сьомий інклюзивно-ресурсний центр відкрили на Рівненщині
Кращий в Україні центр для безхатьків працюватиме у Рівному
Лідери Рівненщини планували розвиток області на три роки. З мемами (ФОТО)
«Усі служби Рівненщини напоготові», - Муляренко
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК