Начальників і працівників звільнять: у Рівненській ОДА – реорганізація

Ліквідовують департамент соцзахисту та управління у справах молоді та спорту

У Рівненській облдержадміністрації створили новий департамент – розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту. Відповідне розпорядження підписав очільник області Віталій Коваль, повідомляє пресслужба ОДА.

Таким чином, два структурні підрозділи адміністрації – департамент соціального захисту населення та управління у справах молоді та спорту – реорганізують, приєднавши їх до нового підрозділу.

Фахівці департаменту також здійснюватимуть інформаційно-методичне забезпечення діяльності суб’єктів надання адміністративних послуг, ЦНАПів та їх адміністраторів, які до цього виконував департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Таким чином новоутворений департамент забезпечуватиме надання адміністративних, соціальних та електронних послуг, а також здійснюватиме комплексний підхід до розвитку сфери соціального захисту, молодіжної політики та спорту.

 

Виконання обов’язків директора покладено на Ларису Юхименко – начальника управління забезпечення діяльності та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Директора Олексія Шамака та працівників департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації у зв’язку з реорганізацією звільнять. Так само, як і начальника управління у справах молоді та спорту Віталія Ліпського та його підлеглих.

У новому департаменті буде 70 працівників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень