Подарунки – Овнам, значні витрати – Терезам: гороскоп на 31 травня

А біля Раків крутитимуться сумнівні особи

ОВНИ

Зорі радять вам розібратися у своїх бажаннях і позбутися деяких шкідливих звичок. Також вас чекають незвичайні особисті подарунки.

ТЕЛЬЦІ

Можливо, з вами захочуть поспілкуватися впливові персони - не намагайтеся здаватися кращими, ніж ви є. У справах фінансових ви відчуєте приємні зміни.

БЛИЗНЯТА

У вас буде багато справ цього дня. Намагайтеся не відступати перед труднощами. Також ви зможете розібратися зі своїм особистим життям і навчитися відрізняти головне від другорядного.

РАКИ

Не втрачайте пильності, бо поруч з вами будуть з’являтися сумнівні особи. Цього дня ви відкриєте у собі нові творчі таланти і це помітить ваше керівництво. Не соромтеся вимагати гідної оплати за свою працю.

ЛЕВИ

Керівник давно спостерігає за вашими успіхами, тому можете натякнути шефу про свої кар'єрні плани. Стосунки з коханими у цей період пройдуть перевірку на міцність.

ДІВИ

Не намагайтеся зробити усю роботу за один день. Вам краще пригальмувати й розставити пріоритети.

ТЕРЕЗИ

Ви зумієте зміцнити свій авторитет і сподобатися діловим партнерам. Цього дня вас чекають значні витрати, бо розважатися ви вмієте, а спокус буде багато.

СКОРПІОНИ

Можливі помилки, тому ретельно усе перевіряйте. У сфері сімейних і любовних відносин проблем не очікується й багато представників знаку зможуть назвати себе щасливчиками.

СТРІЛЬЦІ

Вам потрібно бути особливо уважними цього дня, оскільки біля вас є люди, які прагнуть зіпсувати вашу репутацію. Не розповідайте нікому про свої плани.

КОЗОРОГИ

Зараз дуже важливо реально дивитися на світ. Це знадобиться вам, якщо цього дня ви збираєтеся планувати своє майбутнє.

ВОДОЛІЇ

Ви занадто різко реагуєте на критику. Цього дня вас чекає багато спілкування, тому буде краще, якщо ви навчитеся стримувати емоції та перестанете звертати увагу на зауваження.

РИБИ

Будь-яке обмеження може змусити вас відмовитися від своєї мрії. Вам потрібна мотивація і цього дня ви зможете її знайти.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень