Термінове відрядження – Терезам, реалізація сміливих бажань – Козорогам: гороскоп на 26 травня

А Раки можуть стати багатшими

ОВНИ

У вас буде багато енергії й це позитивно вплине на ваше особисте життя. Цього дня ви зможете дуже здивувати кохану людину, що виведе ваші стосунки на новий рівень.

ТЕЛЬЦІ

Зорі готові допомогти вам у спробі досягти найбільш честолюбних задумів та ідей. Сприятливий день для спілкування, нових знайомств і початку нових проєктів.

БЛИЗНЯТА

Цей день надовго запам'ятається вам відчуттям вселенської гармонії. Ви зможете блискуче проявити себе у будь-якій сфері, але потрібно визначити межі своїх можливостей. 

РАКИ

Зараз у вас є шанс поліпшити своє фінансове становище. Але контролюйте емоції та не будьте такими впертими, бо через це вірогідні непорозуміння з колегами або конфлікти з керівництвом.

ЛЕВИ

Заступництво планет може принести успіх у професійній сфері. Будьте терплячими та намагайтеся вникнути у суть питання. Також слухайте поради авторитетних знайомих.

ДІВИ

Цього дня можливі невеликі труднощі та недоброзичливе ставлення з боку колег. Нові любовні зв'язки нічого, крім проблем і розчарувань не принесуть. Ймовірна й зрада.

ТЕРЕЗИ

Не виключено, що вам доведеться відправитися у відрядження, яке, на жаль, помітних результатів не принесе. Нові знайомства зараз небажані. 

СКОРПІОНИ

Доля перевірятиме ваші відносини на міцність, тому намагайтеся не дратуватися, щоб не зіпсувати взаємини з друзями чи колегами. В особистому житті можливі конфліктні ситуації або невдоволення.

СТРІЛЬЦІ

Обмани або ілюзії в особистих стосунках можуть стати причиною різких, необдуманих вчинків. Не гарячкуйте.

КОЗОРОГИ

День сприятливий для налагодження гармонійних сімейних стосунків. Зорі попереджають про несподівані повороти в долі. Можливо, цей день дозволить вам здійснити найсміливіші мрії.

ВОДОЛІЇ

Ваші зусилля не принесуть очікуваного результату, тому намагайтеся не перевтомлюватися. Займіться звичними справами, а професійний прорив лишіть на інший день.

РИБИ

Можлива конфліктна ситуація з друзями, яка матиме непередбачувані наслідки. Ваше небажання почути людину може обернутися грубістю на вашу адресу.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень