![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Знайшли порозуміння з керівництвом Рівненського району
Рішення Рівнеради про запровадження з 1 січня платних послуг для не місцевих – відтермінували. Про це очільники обласного центру та Рівненського району домовилося під час робочої зустрічі, інформує пресслужба Рівнеради.
Відбулася робоча зустріч керівництва міста Рівного та Рівненського району щодо взаємодії та перспективи розвитку в умовах проведення реформи децентралізації.
В рамках наради міський голова Рівного Володимир Хомко та голова Рівненської районної ради Микола Сальчук зійшлися на такому механізмі взаємовідносин, який був би прозорим, двостороннім та не порушував би інтереси пересічних громадян, мешканців району та міста Рівного.
З огляду на це, сторони висловили доцільність відтермінувати дію рішення Рівненської міської ради №6750 від 24.10.2019 року «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг» для врегулювання відносин між селами та об’єднаними територіальними громадами навколо обласного центру.
Коментуючи це рішення, міський голова Рівного був небагатослівним. Як надовго відтермінували – поки не відомо, про причини Володимир Хомко теж не повідомляє:
- Будемо домовлятися. Час не встановлений. Будемо вести переговори, як вести спільну діяльність.
Нагадаємо, райрада висловилася проти запровадження платних послуг у Рівному для тих, хто не має рівненської реєстрації.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині з’явився реабілітаційний простір для літніх людей (ФОТО)
Щоб не хитрили: Рівне повторно звернеться до мешканців навколишніх сіл
Децентралізація в дії: на Рівненщині створили Рафалівську ОТГ
Жінки ледь не розірвали живе порося на шматки під час конкурсу на Волині (ВІДЕО/ФОТО)
Що будуватимуть в ОТГ на Рівненщині за підтримки держави?
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК