Щоб не хитрили: Рівне повторно звернеться до мешканців навколишніх сіл

Ініціював звернення секретар міськради Сергій Паладійчук

Йдеться про звернення щодо об'єднання сіл в єдину територіальну громаду з Рівним. Секретар міськради Сергій Паладійчук пояснив депутатам перед голосуванням, що це звернення - повторне. Адже вже раніше такі звернення у села направляли. І проголосувати за нього треба сьогодні, бо на сесії присутня ініціативна група мешканців Городища, і в селі зараз проводять опитування щодо об’єднання.

Сергій Паладійчук підкреслив:

Ще раз нагадаю, що ми це питання з вами попередньо проговорювали. Прохання зараз підтримати, тому що це рішення важливо привезти у Городищенську сільську раду для того, щоб у сільського голови не було підстав казати своїм мешканцям, що місто Рівне не готове до об’єднання.

Сергій Паладійчук

Втім, звернення стосувалося не тільки Городищенської, а й Білокриницької, Великоомелянської, Городоцької, Обарівської та Квасилівської громад. Його підтримали 31 депутат із 33.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень