![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Під час зустрічі з головами ОТГ Рівненщини
Під час робочої поїздки на Рівненщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з головами об’єднаних територіальних громад Рівненської області.
За словами Володимира Гройсмана, започаткована в 2014 році реформа децентралізації – передачі фінансових ресурсів та адміністративних повноважень на місця – виходить на другий етап, а саме – етап ефективного використання нових можливостей для регіонів.
Саме тому згортати реформу будь-якими непродуманими рішеннями – неможливо.
Децентралізація має непогані успіхи, сказав Володимир Гройсман:
Потрібно говорити про перспективи і завдання на 2019-2020 роки.
Перший етап децентралізації відбувся успішно. Кожен житель ОТГ може порівняти, що було до децентралізації, і що є зараз. Мені було важливо передати не тільки кошти, а й можливості. Коли можливості починають працювати, у нас іде зростання.
Разом з тим сьогодні є загрози реформі. Її швидко можна зупинити – достатньо 226 голосів, аби підкорегувати рішення не на користь місцевого самоврядування.
Це турбує. А упускати це неможливо. І у нас є час, аби запустити другий етап децентралізації. Треба ініціювати зміни до Конституції. Якщо ми не підемо далі по децентралізації, реформа буде згорнута».
Нагадаємо, наразі в регіоні сформовано 31 громаду, які мають прямі відносини з держбюджетом. За планом громад має бути 66 - це 100% території області і 100% населення краю.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Селам, що захочуть бути в складі Рівного, заплатять (ФОТО)
Чи приєднаються навколишні села до Рівного
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку
Партію Гройсмана на Рівненщині можуть сформувати і держслужбовці, і активісти
Знову вибори: голів новостворених ОТГ обиратимуть на Рівненщині
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК