Вибори тривають у найскандальнішому селі Рівненщини - Бугаївці

Загалом в області обирають трьох голів ОТГ та депутатів місцевих рад

Сьогодні у неділю, 30-го червня,

на Рівненщині тривають вибори голів та депутатів рад у трьох новостворених об’єднаних територіальних громадах: Степанській, Бугаївській (село відоме скандалом з вихователькою Вітою Черешньовською - ред.) та Малинській.

Також сьогодні пройдуть додаткові вибори до рад Млинівської та Привільненської ОТГ, до яких приєдналися нові населені пункти. Дату проведення виборів центральна виборча комісія затвердила у квітні.

Про це ЮА:Рівне повідомив, консультант з правових питань Проекту ПУЛЬС Рівненського регіонально відділення Асоціації міст України Василь Курилас:

– Відбуваються вибори в трьох Об’єднаних громадах Рівненської області. І відбуваються додаткові вибори у двох громадах, які приєдналися до ОТГ, що існують на території Рівненської області. Мова йде про перші вибори у Степанській ОТГ Сарненського району, Бугаївській Радивилівського району і Малинській Березнівського району. Додаткові вибори відбуваються у Млинівську селищну громаду, це приєдналася Мальованська сільська рада і до Привільненської ОТГ приєдналася сільська рада, Дубенського району. Загалом, обирається на перших виборах – 58 депутатів та троє голів. А на додаткових виборах – 9 депутатів. Один депутат обирається від Мальванської сільської ради до Млинівської селищної ради, і 8 Іванівської сільської ради до Привільненської ОТГ.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень