Переоцінка цінностей – Близнятам, психологічна допомога – Овнам: гороскоп на 14 серпня

А Терези повинні уникати будь-якого ризику

ОВНИ

Ви будете занадто чутливими, не виключено, що вам потрібна буде психологічна допомога. Головне не шукати її в сумнівних компаніях.

ТЕЛЬЦІ

У вас буде можливість без особливих зусиль досягти непоганих результатів. Розташування планет може запропонувати несподіваний, але дуже дієвий спосіб досягнення мети. 

БЛИЗНЯТА

День символізує оновлення та переоцінку цінностей. З’явиться новий підхід до життя, нові ідеали. Не поспішайте відповідати кожному, хто буде невтішно відгукуватися про ваші ідеї або кидатиме гнівні закиди на вашу адресу – дуже скоро ці люди самі зрозуміють, що були неправі.

РАКИ

Плануючи зміни у своєму житті, не забудьте подбати про фінансову безпеку. А краще все ще раз добре продумайте, перш ніж діяти.

ЛЕВИ

Зніміть з себе зайвий тягар відповідальності, особливо матеріальної. Нехай цим займається хтось інший. І не виявляйте особливої ​​ініціативи, бо це не матиме хороших наслідків.

ДІВИ

Не нав'язуйте свою волю та не коріться чужій. Не можна давати обіцянок і брати зобов'язання. 

ТЕРЕЗИ

Нічим не ризикуйте зараз, навіть тим, що вважаєте не надто важливим. Ви й без цього здатні закласти міцний фундамент свого майбутнього.

СКОРПІОНИ

Зорі радять примиритися з недоброзичливцями. Хоча б на певний період. Так ви зможете убезпечити себе від їхніх дій.

СТРІЛЬЦІ

Вам потрібно розширити своє коло спілкування. І розважитися, бо ви дуже багато працюєте й знаходитеся на межі виснаження. Вам потрібні нові емоції та нові люди.

КОЗОРОГИ

У вас буде чимало шансів відзначитися. Ви будете на підйомі, зумієте налагодити нові контакти, або й знайти хороших друзів.

ВОДОЛІЇ

Зараз дуже сприятливий для вас період. Ви з легкістю зможете привернути увагу до своєї персони та завоювати симпатію. Також це гарний час для того, щоб зміцнити особисті стосунки.

РИБИ

Все цього дня залежатиме від того, наскільки вам комфортно там, де ви перебуваєте. Намагайтеся встановити більш тісний контакт з новими знайомими, адже незабаром вам знадобиться їхня підтримка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень