Ці чоловіки не вміють заробляти: Три знаки Зодіаку, які приреченні на бідність

Їм потрібна допомога, аби самореалізуватися

Гроші – річ, без якої непросто стати щасливим. Вони ніби й нічого не вирішують, але водночас мають вагомий вплив на відчуття щастя. Бо бідні люди рідко задоволені своїм життям.

Є чоловіки, які просто не вміють заробляти гроші і часто й невинні у цьому – так склалися зорі і Всесвіт. Астрологи розповіли, яким представникам знаків Зодіаку найважче дається заробляння грошей.

Рак

Спокійні та виважені Раки не дозволяють собі іноді схитрувати, щоб досягти власних цілей. Через відсутність вольового характеру вони рідко займають керівні посади і часто бояться втілювати в життя власні амбіції.

Водолій

Свідомість Водоліїв часто не можуть зрозуміти інші люди, адже гроші для цих представників знаку Зодіаку не є ключовою метою. Вони вважають своєю місією допомагати своєму ближньому. Серед водоліїв багато волонтерів або спонсорів благодійних проєктів.

Риби

Чоловіки-Риби – відірвані від реального світу, тому часто ходять із порожніми кишенями. Вони не хочуть виконувати важку фізичну роботу, бо мають високі розумові здібності. Але через скромність чи невпевненість часто не можуть реалізувати себе і бояться ризикувати.

Джерело: apostrophe

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень