Пенсіонери в Україні можуть заробляти до 60 000 гривень: яку роботу пропонують

Яку роботу пропонують пенсіонерам в Україні та скільки вони можуть заробляти

В Україні багато пенсіонерів продовжують працювати після виходу на відпочинок — хтось залишається на попередньому місці роботи, а хтось шукає нове.

За допомогою кадрового порталу розповідаємо, які вакансії пропонують пенсіонерам в Україні.

На яку роботу можуть влаштуватися пенсіонери

Найбільше вакансій пенсіонерам пропонують у сфері обслуговування – прибиральник, швачка, помічник по домогосподарству, хатня робітниця тощо.

Влаштувавшись у сферу обслуговування, пенсіонери можуть отримувати від 5 000 до 20 000 гривень в залежності від вакансії.

Також українцям на пенсії пропонують вакансії у сфері виробництва. Зазвичай це робочі вакансії, такі як токар, енергетик, оператор станка. Однак в цій сфері дуже важливо мати досвід роботи.

Пенсіонери в цій сфері можуть отримувати зарплату від 8 500 до 30 000 гривень.

Якщо у пенсіонера є досвід роботи водієм, то він без проблем зможе влаштуватися на роботу навіть після виходу на відпочинок.

Водій таксі, водій-міжнародник, водій-кур'єр – такі вакансії пропонують пенсіонерам з заробітною платою від 10 000 до 60 000 гривень.

Також пенсіонери можуть знайти роботу в інших галузях, наприклад, будівництво, освіта, продажі. Тож, якщо після виходу на відпочинок українці ще хочуть продовжити працювати, можна знайти підхожу для себе вакансію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень