Підвищення зарплат відбудеться за рахунок звільнення колег: Плани бізнесу на поточний рік

Через війну підприємцям стає дедалі важче утримувати свій бізнес на плаву

Через війну підприємцям стає дедалі важче утримувати свій бізнес на плаву. Криза в енергетичному секторі країни змушує скорочувати обсяги виробництва, а подекуди оптимізувати штат. Водночас цінники у магазинах невпинно зростають, що зумовлює необхідність у підвищенні заробітної плати працівників. Але в сьогоднішніх умовах віднайти кошти на зарплату непросто. Тому, ймовірно, підвищення зарплат українцям відбудеться за рахунок скорочення персоналу.

Про можливе збільшення заробітної плати за рахунок оптимізації штату повідомили у звіті «Ділові очікування підприємств України» від Національного банку за IV квартал 2022 року.

Збільшення видатків на оплату праці найбільш ймовірне на великих підприємствах та у компаніях, що працюють в галузі торгівлі. Водночас найнижчі очікування щодо підвищення зарплати персоналу мають підприємці, які працюють у видобувній галузі, а також представники малого бізнесу.

Крім того, керівники підприємств прогнозують зростання цін на продукцію у 2023 році на 23,3%.

Такі результати опитування, проведеного НБУ з 31 жовтня до 30 листопада 2022 року. Під час дослідження було опитано топ-менеджерів 637 підприємств із 21 області країни. Тимчасово окуповані регіони не брали участь в опитуванні. Та результати дослідження  лише надають уявлення про власні міркування підприємців. Їх не варто сприймати як офіційну оцінку від Національного банку України.  

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень