Ощадливість – Дівам, робочий головний біль – Овнам: гороскоп на 13 серпня

А Риб ревнуватимуть

ОВНИ

Якщо вам запропонують поєднати ще якусь посаду, не погоджуйтеся, бо вигоди від цього не буде – лише головний біль. Вдома можливі непорозуміння та докори.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня значно зростуть успішність та інтуїція. Зараз зорі сприятимуть реалізації ваших задумів, тому ворушіться.

БЛИЗНЯТА

Відкладіть справи і проблеми, з якими зараз складно впоратися. Потурання своїм примхам може загострити відносини з оточуючими, тому постарайтеся не зациклюватися на собі.

РАКИ

Будьте обережні, бо ділові пропозиції, привабливі обіцянки та перспектива легких заробітків можуть призвести до великих фінансових втрат. Не довіряйте порадам - прислухайтеся до інтуїції і здорового глузду.

ЛЕВИ

Емоційна напруженість може стати проблемою серйозних конфліктів. Постарайтеся не звертати увагу на перешкоди і в жодному разі не втрачайте оптимізму.

ДІВИ

День несприятливий для покупок, прийняття важливих рішень і серйозних зобов'язань. Також бажано бути більш ощадливими.

ТЕРЕЗИ

Цього дня навіть надзусилля не дадуть результатів. Вірогідні конфлікти, пов'язані з заздрістю або з вашою легковажністю.

СКОРПІОНИ

Контакти з керівництвом і колегами будуть даватися вам вкрай важко, тому ініціативу зараз демонструвати не варто. А от спілкування з протилежною статтю принесе чимало позитивних емоцій.

СТРІЛЬЦІ

На роботі назрівають кадрові перестановки, тому пильнуйте. Вірогідні несподівана звістка або проблема, пов'язана з невиконаними обіцянками.

КОЗОРОГИ

Обставини або підступи недругів змусять вас активно відстоювати свої принципи. Попри всі перипетії, постарайтеся зберігати спокій, бо це єдиний спосіб досягти свого. 

ВОДОЛІЇ

Вдалий день, який надовго запам'ятається вам відчуттям вселенської гармонії, спокою та правильного ходу речей. Ваше здоров'я, комунікабельність та особиста чарівність зараз на високому рівні, що дозволить впоратися з будь-якою справою.

РИБИ

Можуть виникнути проблеми через самовпевненість, самозамилування і негативне ставлення до розумної критики. Приділіть особливу увагу коханим, оскільки можливі непорозуміння через ревнощі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень