Заздрість і ревнощі – Левам, мудрі поради – Козорогам: гороскоп на 8 серпня

А Дівам не варто наполягати на своєму

ОВНИ

Вас може чекати випробування і багато чого буде залежати від того, як ви з ним впораєтеся. Не звертайтеся за допомогою до тих, кому не дуже довіряєте, і не зв'язуйте себе обіцянками, оскільки є ризик їх не виконати.

ТЕЛЬЦІ

Зараз можна сміливо змінювати все, що вас не влаштовує. Єдиним винятком є ​​любовні стосунки. Уникайте навіть найменших суперечок і конфліктів з коханими.

БЛИЗНЯТА

Поставтеся до подій цього дня як до іспиту. Постарайтеся в вільні хвилини зайнятися приємними справами, які дозволять розслабитися і відволіктися від турбот.

РАКИ

Ви відчуєте прилив енергії, тому не втрачайте дорогоцінного часу, а займіться вирішенням питань, які здавалися вам складними. Також зараз гарний час, щоб побалувати себе приємними покупками.

ЛЕВИ

Можливі ревнощі та заздрість з боку партнерів. Цей день краще провести наодинці, щоб уникнути конфліктів.

ДІВИ

День вдасться, якщо ви зумієте правильно оцінити ситуацію і переконати оточуючих у своїй правоті. Але не будьте надто наполегливими - винахідливість і тактовність швидше приведуть вас до потрібного результату.

ТЕРЕЗИ

Цього дня частина неприємностей зникне без вашого втручання, тому не гарячкуйте. Не давайте собі обіцянок, бо це суттєво обмежить вашу свободу.

СКОРПІОНИ

У відносинах з близькими можуть виникнути труднощі. Добре думайте, перш ніж щось робити, оскільки виправити помилки буде дуже важко.

СТРІЛЬЦІ

Ви перебуватимете у піднесеному настрої і все вам вдаватиметься з першої спроби. Навіть необдумані рішення будуть правильними.

КОЗОРОГИ

Прислухайтеся до порад. Найімовірніше, ви заплуталися у якійсь неоднозначній ситуації і вам краще запитати думку у більш досвідчених людей.

ВОДОЛІЇ

Не забувайте підтримувати близьких і самі не відмовляйтеся від допомоги. Намагайтеся більше відпочивати і не нехтуйте повноцінним сном.

РИБИ

Вам потрібно відволіктися від проблем, тому використайте цей день для комфортного відпочинку, турботи про зовнішність та особистих захоплень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень