Три знаки Зодіаку, які живуть за своїми правилами

Думка інших для них значить «нуль цілих, нуль десятих»

ОВНИ

Їх можна сміливо називати вовками. Вони не будують повітряних замків, а цілком реально дивляться на життя.

Це неймовірно прямолінійні особистості з потужною інтуїцією. За щастя своїх близьких будуть боротися до останнього. Навіть думок недобрих не допускайте про близьких Овну людей. Загризе й оком не смикне. Ну, морально, звісно.

ДІВИ

Діви - відмінні майстри маскування. На вигляд це спокійні, врівноважені, мудрі особистості. Але в їхніх душах вирують пристрасті. Їхня логіка здатна обійти будь-які перешкоди й привести їх до успіху.

Поки ви тільки читаєте умову задачі, Діви вже прораховують сотий варіант її вирішення. Їх вовчому чуттю можна тільки позаздрити. І не варто ставати на шляху Діви. Вас просто змете ударною хвилею, а Діва й не помітить.

ВОДОЛІЇ

Ніщо Водолії не цінують так, як свободу ухвалювати власні рішення. Ні за що на світі вони не танцюватимуть під чужу дудку. Вони не терплять брехні, відчувають її за кілометри, й не тільки інтуїтивно. Будуть усміхатися в очі, а самі вже «поставили хрест» на спілкуванні, якщо відчують зраду й брехню.

Водолії здатні передбачити небезпеку й практично завжди виявляться праві, якщо говорять, що щось не так. Представники цього знаку встигають підготуватися як слід, щоб прийняти удари долі або недоброзичливців.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень