Образи – Ракам, нестандартні рішення – Тельцям: гороскоп на 17 липня

А Козероги постануть перед вибором

ОВНИ

День не обіцяє запаморочливих успіхів у кар'єрі, але добитися позитивних результатів ви зможете. Головне, не брати на себе більше, ніж ви можете зробити.

ТЕЛЬЦІ

Вам у всьому вдасться домогтися гарних результатів завдяки вмінню знаходити нестандартні рішення звичних задач. Варто експериментувати, йти новим шляхом, пробувати оригінальні методи і просто радіти життю.

БЛИЗНЮКИ

Якщо хочете змін, то вам варто особисто подбати про те, щоб вони настали якнайшвидше. Якщо нічого не робити, то все так і залишиться ще на довгий час. Щоб набратися позитиву, постарайтеся більше часу проводити в компанії людей, з якими вам комфортно і цікаво.

РАКИ

Зорі застерігають вас від участі в авантюрах. Намагайтеся не завдавати болю тим, кого любите, і не ображайтеся самі через дрібниці. Зараз ви будете дуже чутливими і будь-що може вибити вас із рівноваги.

ЛЕВИ

Ви можете допустити помилки у професійній діяльності, тому не поспішайте з прийняттям рішень, особливо під натиском. Зараз багато речей викликатимуть у вас неприйняття.

ДІВИ

Дрібниці повинні відійти на другий план, поступившись місцем більш важливим темам. Зараз хороший час, щоб задуматися про перспективи своєї справи.

ТЕРЕЗИ

Ви будете схильними до внутрішніх протиріч. Не з'ясовуйте стосунків, тримайте себе в руках і займайтеся тим, що у вас добре виходить. Обов'язково порадуйте себе, а причину придумайте самі.

СКОРПІОНИ

Зараз вам бажано нічого не робити і не обіцяти, поки не буде прийняте остаточне рішення. Ви можете неабияк розтратити свої енергетичні запаси, тому знайдіть можливості відновлювати сили.

СТРІЛЬЦІ

Плануйте на цей день важливі зустрічі і не сумнівайтеся – результат вас потішить. Сміливо висловлюйте свої ідеї і не дозволяйте нікому сумніватися у ваших вміннях.

КОЗЕРОГИ

У вас з'явиться можливість отримати корисну інформацію, а з нею прийдуть і нові ідеї. Цього дня вам доведеться робити вибір, тому будьте готові швидко приймати рішення.

ВОДОЛІЇ

Можливо, вам доведеться спробувати себе у новій справі. Намагайтеся розібратися, перш ніж братися за роботу.

РИБИ

Ставте перед собою конкретні цілі – це буде запорукою вашого успіху. Намагайтеся ні з ким не сваритися, бо це негативно вплине на вашу репутацію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень