Обережно, підробка: цех з виробництва прального порошку та побутової хімії відомих марок «прикрили» в Рівному – вони переїхали до Луцька (ФОТО)

Фальсифікат планували продавати через Інтернет по всій Україні

Нагадаємо, у квітні правоохоронці Рівненщини вилучили 40 тонн підробленої побутової хімії «Ariel», «Tide», «Head&Shoulders», «Fairy» та «Vanish». Після цього організатори незаконного виробництва змінили місце розташування цеху. Цього тижня їх викрили в Луцьку.

У складських приміщеннях з дешевої сировини виготовляли «брендові товари», які у подальшому мали реалізувати через мережу Інтернет, повідомляє Рівненська прокуратура.

- За результатами обшуку вилучено обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару та сировину для виготовлення фальсифікованої продукції. Загальна кількість вилученого фальсифікату склала понад 2 тис. кг.

Керівник Рівненської прокуратури Володимир Самардак каже, що вказані слідчі дії проводилися у рамках кримінального провадження, розпочатого рівненськими правоохоронцями за фактами незаконного використання знаків для товарів і послуг. Майно, яке використовувалося для протиправної діяльності, арештував суд.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень