Ніякого музею на Петлюри не буде? Приміщення Нацбанку в Рівному «служитиме» Феміді

Інформація про це облетіла місцеві ЗМІ

Рівненський районний суд з 2 вересня зупинив свою роботу у зв'язку з переїздом з вулиць Петра Могили, 24 та Дубенської, 25-Б у приміщення колишнього Нацбанку, що на вулиці Симона Петлюри, 10.

У повідомленні йдеться,

що райсуд розпочне свою роботу на новому місці вже з понеділка, 9 вересня.

Нагадаємо,

під час реформування НБУ, Кабмін ухвалив рішення, що всі вивільнені приміщення перейдуть у власність судової адміністрації.

Втім, у Рівному гострої потреби у приміщеннях для суду не було, адже адміністративний суд запрацював у колишній жіночій консультації на Драгоманова. Тим часом приміщення під окружний суд уже ремонтують на вулиці 16 Липня.

Ексголова Рівненської ОДА Олексій Муляренко раніше пояснював,

оскільки під суди у Рівному надавали комунальні приміщення, то з судовою адміністрацією була домовленість, що своє приміщення, тобто будівлю НБУ, вони передадуть у комунальну власність Рівного.

Але, як повідомила начальниця міського управління комунальною власністю Наталя Поліщук, приміщення досі місту не передали:

- Не знаю про переїзд. Це приміщення - не наше. Воно належить до загальнодержавної власності і передано у розпорядження судової адміністрації. Нещодавно міський голова Володимир Хомко підписав відповідні документи, про надання згоди на прийняття приміщення колишнього Нацбанку у комунальну власність. Але поки той комплекс будівель у власність міста не передали. Простими словами – місту не належить приміщення на Симона Петлюри.

Зауважимо, зв’язатись із представниками суду поки не вдається.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень