Муляренко озвучив свої плани на 100-річну будівлю в центрі Рівного (ФОТО/АУДІО)

І каже, що ніхто його звільняти не буде

Муляренко дивиться на розкішний будинок, якому "100 років" (КОЛАЖ)

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко каже, що має багато планів на 2018 рік.

Про них він розповів в ефірі Радіо Трек сьогодні. Запис програми «Відкритий мікрофон» викладаємо нижче.

У розмові ми не один раз торкалися питання можливих пертурбацій і в Україні, і в області, але Муляренко запевняє, що найближчі вибори в Україні будуть лише у 2019-му (чергові – Президентські), а на його посаді голови РОДА йому нічого не загрожує, бо Рівненщина – далеко не серед останніх, а зовсім навіть навпаки, і взагалі…

Голова РОДА зняв піджак

Зачіпали багато тем.

Окремо Муляренко порадував рівненських любителів старовини та мистецтва заявою про те, що в 100-річній будівлі колишньої обласної дирекції НБУ на Симона Петлюри (яке тепер стоїть звільненим в історичному центрі міста) він би в ідеалі хотів бачити – Художній Музей чи Галерею.

У будівлі справа, можливо, з'явиться картинна галерея

Як це можливо, ви дізнаєтеся, відмотавши десь на середину інтерв’ю, а в кінці неодмінно почуєте і про ситуацію в обласній раді та  Миколу Драганчука.

Не будемо розкривати всі карти. Слухайте.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень