Нерви та істерика – Левам, критика – Близнятам: гороскоп на 1 липня

А Водоліям заважатимуть

ОВНИ

У вас буде не найкращий настрій. Звичні й улюблені речі здадуться страшенно нудними й набридлими. Не виключено, що в такому настрої ви можете образити когось. Щоправда потім будете щиро каятися й просити вибачення так, що не пробачити буде неможливо.

ТЕЛЬЦІ

А ось Тельці будуть налаштовані дуже оптимістично та радісно. І ваш веселий настрій передаватиметься й іншим. Тож вважайте, що проведете день у колі усміхнених людей.

БЛИЗНЯТА

Вчіться правильно сприймати критику. Тож просто слухайте, запам'ятовуйте та робіть висновки. Не обов'язково враховувати всі критичні поради, але дещо, повірте, буде не зайвим.

РАКИ

Чому б щось не змінити? Хоча б зачіску. Це неодмінно дасть поштовх і до більш серйозних змін.

ЛЕВИ

Перша половина дня буде не просто нервовою, а бурхливою та повною конфліктів. Ви ризикуєте не стриматися і влаштувати істерику, а це не найкращим чином позначиться на робочій ситуації.

ДІВИ

Щоб не почуватися розбитими та втомленими, не потрібно весь свій час приділяти чужим проблемам. Вмійте сказати «ні» і ставити свої інтереси вище.

ТЕРЕЗИ

Навіть пунктуальні представники знаку всюди спізнюватимуться. Але вашої провини в цьому не буде, бо від самого ранку вас підводитимуть інші люди. Хтось щось не зробить, хтось щось забуде. Будьте готові до такого повороту подій.

СКОРПІОНИ

Зараз потрібна робота в команді. Поодинці ви, як би не намагалися, не впораєтеся через надто великий обсяг та відповідальність. Не бійтеся залучати колег, станьте мозковим центром проєкту, розподіляйте обов'язки та стежте, щоб усе працювало злагоджено та чітко.

СТРІЛЬЦІ

Найменше вам захочеться бути цього дня на перших ролях. Зачиніться у кабінеті та спокійно попрацюйте – так ви зробите більше і якісніше. А от домашнім доведеться пояснити, чому ви зараз не готові брати вирішення всіх питань на себе.

КОЗОРОГИ

На жаль, цей день вдалим назвати не можна. Швидше він стане для вас днем ​​розчарувань, адже ви знову не зможете донести свої думки потрібним людям.

ВОДОЛІЇ

Вам всі заважатимуть. Ви візьметеся за справу, а вам у ту ж хвилину доручать інше завдання, ви запропонуєте ідею, а її тут же розкритикують. Постарайтеся не зважати на інших і дійте так, як вважаєте за потрібне.

РИБИ

Навіть якщо ви чуєте неприємні розмови за спиною – не реагуйте. Це й робиться тільки для того, щоб викликати ваше обурення та втягнути вас у конфлікт. Не дайте недоброзичливцям жодного шансу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень