Найщедріші чоловіки за знаком Зодіаку

Їх всього 4

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

4 місце: Скорпіон

Представники цього знака – напрочуд практичні, тому Скорпіон ніколи не стане робити марних подарунків. Спочатку з'ясує, що саме потрібно коханій або другу, і тільки потім купуватиме. Або подарує гроші, щоб людина сама купила те, що хоче.

3 місце: Терези

До тих, кого люблять, Терези дуже щедрі. Цей знак не пропустить жодної важливої дати й обов'язково придумає якийсь сюрприз. Втім, їхня щедрість часто йде пліч-о-пліч з марнотратністю, через що Терези навіть можуть мати фінансові проблеми.

2 місце: Стрілець

Стрілець - визнаний майстер сюрпризів та подарунків. Представники цього знака люблять радувати й дивувати, вони отримують щире задоволення від емоцій близьких. Але, не відчуваючи радості від подарунка та подяки, Стрільці поступово втрачають мотивацію робити презенти.

1 місце: Лев

Лев по праву вважається найегоїстичнішим знаком Зодіаку, але це не заважає йому робити щедрі подарунки. Вони люблять дарувати щось із помпою та шиком, щоб справити незабутнє враження. Вони зовсім не жадібні та люблять “широкі” жести, але десь глибоко в душі й самі розуміють, що роблять це заради власного самолюбства.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень