Псих чи адекват: Хто ви за знаком Зодіаку

Трійка головних психопатів і трійка найадекватніших

Хто зі знаків зодіаку психи? ТОП-3: Стрільці, Овни, Скорпіони

Найневрівноваженіші знаки – два «вогняні» знаки зодіаку та один «водний». Вогняна стихія відповідає за гнів, упертість, запальність та інші яскраві, войовничі риси. Вода теж не завжди буває спокійною! Іноді вона може стати пагубною.

Перше місце

СТРІЛЬЦІ! Ці люди завжди нападають першими. І неважливо близька це людина чи випадковий перехожий. Будь-які скандали у публічних місцях провокують саме Стрільці.

Це найбільш психічно неврівноважений знак зодіаку

Друге місце

ОВНИ! Ці люди можуть розлютитися навіть через найменшу дрібницю. Їхній войовничий настрій помітний з перших секунд. Хочете побачити справжнього психа? Тоді досить злегка «вколоти» Овнів. Ці люди розлютяться, не втрачаючи жодної секунди.

Третє місце

СКОРПІОНИ! Звичайно ж представникам цього знака знайшлося місце у трійці. Скорпіони вміють заворожити одним поглядом, а можуть і так «вколоти», що мало не здасться. Такі люди дуже палко з'ясовують стосунки. Роблять вони це з особливою агресією та лише з близькими людьми.

Сторонні їх зовсім не цікавлять.

Усім цим знакам Зодіаку необхідно вчитися контролювати свою приховану агресію. Для цього астрологи рекомендують займатися йогою та дихальними практиками.

Адеквати за знаком Зодіаку! ТОП-3: Терези, Козороги, Водолії

Найбільш урівноваженими знаками Зодіаку є ті, чия стихія «Земля» та «Повітря». Такі знаки завжди намагаються поводитися якомога спокійніше. Вони емоційні, але й відходять швидко. Це справжні психологи, які вміють тримати себе в руках.

Перше місце

ТЕРЕЗИ! «Золото» в ці номінації дістається саме вам. Ці люди завжди прагнуть гармонії як у собі – такі і в суспільстві. Терези не сприймають скандали та сварки. Цей знак зодіаку в крові має вміння оминати гострі кути.

Друге місце

КОЗОРОГИ! Вони легко уникають гарячих емоцій. Ці люди розуміють, що будь-яка сварка може призвести до розірвання договору, шлюбу, дружби. Вони ніколи не йдуть на такі ризики. Саме тому посідають друге місце серед найбільш урівноважених знаків.

Третє місце

ВОДОЛІЇ! Доброзичливий знак, який рідко виходить із себе. Такі люди наче не від цього світу. Вони вищі за будь-які земні проблеми. Ось чому завжди вміють вийти сухими з води. Вони справжні віртуози у дипломатії.

Іноді цим трьом знакам Зодіаку необхідно бути трохи наполегливішими. Інакше спокій може зіграти з ними злий жарт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень