Премія – Стрільцям, підступи недоброзичливців – Левам: гороскоп на 22 червня

А Терезам потрібно виговоритися

ОВНИ

Цього дня можуть виникнути розбіжності та моменти повного нерозуміння з коханою людиною. І все через дрібниці, починаючи з «що приготувати на сніданок» і закінчуючи питаннями планування сімейного бюджету.

ТЕЛЬЦІ

Вам доведеться перейти зі звичного темпу на пришвидшений. Тому складіть план дій, вмикайте максимальну швидкість і вперед!

БЛИЗНЯТА

Навіть якщо ви дуже комусь симпатизуєте, однаково дізнайтеся про цю людину більше, перш ніж починати з нею якісь справи. Зараз треба керуватися фактами, а не відчуттями. 

РАКИ

Гарний день для наведення ладу. Але не абстрактного, а реального. Давно час перебрати папери. Та й вдома генеральне прибирання не завадить.

ЛЕВИ

Цього дня навіть звичайні робочі листи та дзвінки змусять вас здригатися. Ви в усьому будете бачити підступність і це правильно, адже недоброзичливці готують вам каверзу.

ДІВИ

Вам не сподобається те, що оточуючі не звертатимуть на вас увагу – усі будуть зайняті своїми справами, замість того, щоб створювати вам комфортну та затишну обстановку. Намагайтеся не висловлювати до них претензії, щоб не зіпсувати стосунки.

ТЕРЕЗИ

Вам необхідно виговоритися. Але у жодному разі не довіряйте свої таємниці колегам, адже не факт, що вони зможуть їх зберегти.

СКОРПІОНИ

Зорі впевнені, що ця середа буде надзвичайно вдалим днем. Все, за що братимуться Скорпіони, вдасться. І, головне, вам не доведеться докладати багато зусиль.

СТРІЛЬЦІ

Ви з головою поринете в роботу. Ваші сумлінність та акуратність не залишаться непоміченими, тож можете сміливо розраховувати на заохочення від керівництва.

КОЗОРОГИ

Ваша пристрасть до порядку цього дня досягне апогею. Ви ще й оточуючих перевірите на відповідність вашим санітарним нормам. І це викличе велике невдоволення.

ВОДОЛІЇ

Попри те, що ви серйозно втомилися, не варто зриватися на колегах і рідних. Ба більше – вам доручать надзвичайно серйозну справу, тому навіть на секунду розслабитися вам не вдасться.

РИБИ

Не слухайте поради, а прислухайтеся лише до своєї совісті та дійте так, як вона вам підказує. Це не дуже просто, але якщо вчините інакше, то не зможете собі пробачити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень