Неприємний присмак у роті може бути симптомом раку

Та може свідчити про пухлину у шлунку

Останніми роками в Україні збільшилася кількість випадків онкологічних захворювань й серед доволі молодих людей також. Пухлина може тривалий час рости та не давати яскравих симптомів, які б одразу свідчили про рак.

Свідчити про появу небезпечного захворювання може відчуття постійного здуття у животі. Це може виявитися шишкою у верхній частині шлунку. В першу чергу ознаки хвороби можуть проявлятися у порушенні травлення.

Ріст пухлини провокує печію й кислотний рефлекс.

Саме тому неприємний, кислий присмак у роті може свідчити про пухлину.

При цьому виникає печія – відчуття печіння, яке викликане потраплянням кислоту зі шлунку у горло (так проявляється рефлюкс).

Окрім кислого смаку в роті, людина може відчувати печіння в середній частині грудей, складності при ковтанні, нудоту, й швидке відчуття ситості під час їжі.

 

Про рак шлунку може свідчити й втрата апетиту, відчуття втоми й суцільний брак енергії.

У разі появи таких симптомів, якщо вони не зникають за тиждень – найкраще проконсультуватися з лікарем. Лікування раку на ранніх стадіях дає шанси на повноцінне і якісне життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень