Неприємний присмак у роті може бути симптомом раку

Та може свідчити про пухлину у шлунку

Останніми роками в Україні збільшилася кількість випадків онкологічних захворювань й серед доволі молодих людей також. Пухлина може тривалий час рости та не давати яскравих симптомів, які б одразу свідчили про рак.

Свідчити про появу небезпечного захворювання може відчуття постійного здуття у животі. Це може виявитися шишкою у верхній частині шлунку. В першу чергу ознаки хвороби можуть проявлятися у порушенні травлення.

Ріст пухлини провокує печію й кислотний рефлекс.

Саме тому неприємний, кислий присмак у роті може свідчити про пухлину.

При цьому виникає печія – відчуття печіння, яке викликане потраплянням кислоту зі шлунку у горло (так проявляється рефлюкс).

Окрім кислого смаку в роті, людина може відчувати печіння в середній частині грудей, складності при ковтанні, нудоту, й швидке відчуття ситості під час їжі.

 

Про рак шлунку може свідчити й втрата апетиту, відчуття втоми й суцільний брак енергії.

У разі появи таких симптомів, якщо вони не зникають за тиждень – найкраще проконсультуватися з лікарем. Лікування раку на ранніх стадіях дає шанси на повноцінне і якісне життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень