Про закладку чи незаконний обіг наркотиків – можна повідомити Telegram-боту у Рівному

У місті посилюють контроль за незаконним обігом наркотиків

Напередодні вихідних у Рівному відбулася велика нарада з приводу незаконного обігу наркотиків. До міської ради запросили поліцію, представників громадських організацій та навіть представників аптечних мереж.

Міський голова Олександр Третяк доручив створити робочу групу, яка у закритому режимі максимально швидко підготує базовий план дій та конкретний набір інструментів, аби на місцевому рівні запобігти незаконному обігу наркотичних речовин.

Відомо, що учасники групи будуть вивчати роботу системи електронних рецептів, адже це допоможе контролювати обіг сильнодійних наркотичних речовин та точки їх продажу.

Крім того, поліція анонсувала запуск телеграм-боту @drughunters_ukraine_bot. Це чат-бот кампанії DrugHunters від Патрульної поліції, скориставшись яким користувач може анонімно повідомити про наркотичну закладку, вказати локацію та можливого правопорушника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень