Старшим людям кава необхідна. Науковці здивували відкриттям

Експеримент тривав 10 з половиною років

Споживання кави корисне старшим людям. Австралійські вчені з Університету Едіт Коуен з'ясували, що споживання кави потенційно знижує когнітивні порушення.

Дослідження тривало понад 10 років, зокрема за 126 місяців його учасниками стали 227 людей похилого віку.

Кава містить біологічні активні сполуки, включаючи кофеїн, хлорогенову  кислоту, поліфеноли та невелику кількість вітамінів та мінералів, розповів авторка дослідження Саманта Гарднер. А відтак її вплив позитивний для профілактики інсультів, серцевої недостатності, діабету, та хвороби Паркінсона. 

Окрім того, вчені довели зв'язок між споживанням кави та кількома важливими маркерами, пов'язаними з хворобою Альцгеймера.

Гарднер розповіла, якщо звична маса кави в одній чашці 240 г, то збільшення споживання з однієї до двох чашок на день знижує погіршення когнітивних функцій на 8% через 18 місяців.

Зазначається, що вживання більшої кількості кави дало позитивні результати щодо когнітивної функції, яка включає планування, самоконтроль та увагу.

Втім, літнім людям перед тим як збільшувати свою звичну дозу споживання кави, слід проконсультуватися з сімейним лікарем.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень