Названо знаки Зодіаку, які знайдуть особисте щастя цього літа

Щасливчиків троє

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які влітку 2021 року стануть щасливішими. Фортуна безсумнівно буде на їхньому боці.

Близнята

Вас буде супроводжувати успіх абсолютно в будь-яких справах. За що б ви не взялися, все буде вдаватися на відмінно. При цьому вам не варто боятися змін, адже вони теж будуть на краще. До кінця серпня ви можете зустріти людину, яку більше не захочете нікуди відпускати.

Терези

Для вас літо - це сприятливий період для любовних втіх. Якщо ви вже давно без пари, то зможете зустріти свою справжню любов. Зірки рекомендують вам не втрачати пильність, щоб розглянути свою долю.

Якщо ж ви перебуваєте у відносинах, то можете радіти тому, що непорозуміння вашу пару покинуть.

Скорпіон

Цього літа ви зможете трохи розслабитися. Головна умова - це викреслити з життя минуле. Залиште всі образи позаду і сміливо рухайтеся вперед. У любовному плані вас чекає успіх. Ви зможете нарешті впасти в обійми коханої людини й забути про все на світі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень