Яким знакам Зодіаку потрібно терміново зайнятися здоров'ям: астролог озвучив гороскоп на липень

Таких знаків Зодіаку - три

Відомий астролог, двічі переможець «Битви екстрасенсів» Хаял Алекперов, в ексклюзивному гороскопі для «ФАКТІВ» порадив звернути увагу на здоров'я людям, народженим під знаками Діви, Терезів та Скорпіона.

Якщо Діви у другому місяцы літа серйозно займуться своїми хронічними хворобами, то у них є шанс стати у цій боротьбі переможцем.

Та й самопочуття значно покращиться. 

Терезам зірки радять дати бій шкідливим звичкам. Адже рішучість і сила волі у людей, народжених під цим знаком, у липні буде на максимумі.

Не варто продовжувати відкладати турботу про здоров'я і Скорпіонам. Липень — саме той час, що може принести успіх, якщо представники цього знаку все-таки займуться медичними маніпуляціями, які давно потрібно було зробити.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень