Цим знакам Зодіаку щаститиме в липні у всьому: кохання, гроші і все, що забажають

Фортуна на їхньому боці

Астрологи прогнозують велику удачу в липні трьом знакам Зодіаку. Вони стануть справжніми улюбленцями долі.

Овен

Вас чекає в липні удача на любовному фронті. Цей час ідеально підходить для пошуку своєї другої половинки, а ще побачень й романтики. Також у фінансовій сфері вас очікують приємні сюрпризи й цікаві пропозиції по роботі.

Скорпіон

Вас в першій половині місяця так і розпиратиме від сил й ентузіазму. Можете сміливо крокувати до своєї цілі, саме в липні всі перешкоди для вас будуть під силу. В липні вам вистачить енергії на все, що для вас важливо, лише правильно сплануйте свій час.

Козоріг

Для вас в липні буде приготовано багато нових можливостей та пропозицій по роботі. Також ви зможете знайти додатковий дохід для себе. Ви отримаєте хороші результати за виконану роботу попередньо. Вам слід також пам’ятати, що окрім роботи вам слід відпочивати, а ще звернути увагу на самопочуття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень