Наймолодша діджейка з Рівного та відомий реставратор з Острога отримають по 500 грн/місяць від голови ОДА (ФОТО)

Дещо про премії діячам культури

Стипендіатами голів Рівненської ОДА та обласної ради стали 10 діячів культури та мистецтв області.

Щомісячно, упродовж року, стипендію у розмірі 500 грн отримуватимуть провідні творчі працівники краю. 

еред них – реставратори, краєзнавці, театрали, етнографи, фольклористи, письменники, літературознавці та перекладачі. Відзнаку отримали також обдаровані діти, які беруть активну участь у культурно-мистецькому житті області, інформує пресслужба Рівненської ОДА,

Стипендії призначили:

1. Миколі Бендюку, реставратору архівних та бібліотечних матеріалів Національного університету «Острозька академія».

2. Олені Коник, викладачці Зорянської школи мистецтв, керівниці народного аматорського хору та учаснику ряду творчих колективів відомих в області і за її межами.

3. Зінаїді Луніній, яка активно співпрацювала по втіленню нових форм роботи закладів культури області, започатковувала огляди художньої самодіяльності серед різної вікової категорії населення.

4. Володимиру Мушировському, провідному краєзнавцю, одному з організаторів низки досліджень Поля Берестецької битви, Пересопниці, ініціатору створення музейних закладів у Сарнах, Млинові, Радивилові та Володимирці.

5. Олені Медведєвій, члену Національних спілок письменників та журналістів України, лауреату міських літературних премій та майстру народної творчості.

6. Юліані Попович, наймолодшій діджейці України, учасниці фестивалю талантів і краси, конкурсу читців-декламаторів та юних поетів, численних фотоконкурсів та благодійних акцій.

7. Катерині Приймачук, етнографу, фольклористу, лауреату премій у галузі народного мистецтва, розробнику обласної програми збереження художніх промислів Рівненщини.

8. Наталії Сирцовій, письменниці, літературознавиці, перекладачці, журналістці, авторці низки видань.

9. Олені Ткачук, артистці-ляльководу, провідній майстрині сцени та режисерці.

10. Івану Одейчуку, обдарованому учню з Березнівщини, який попри незрячість бере активну участь у культурно-мистецькому житті району.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень