Додатково 150 тисяч гривень на День Незалежності і День міста попросив Максименко

Каже, що тих грошей, які є, на всі передбачені заходи не вистачає

Раніше на організацію святкування у Рівному управлінню культури передбачили 300 тисяч гривень.

Втім, на засіданні бюджетної комісії міськради начальник управління Тарас Максименко попросив ще 150 тисяч гривень. При цьому пообіцяв до кінця року цю суму повернути за рахунок економії коштів.

На що саме потрібна додаткова сума - Тарас Максименко пояснив так:

Я не можу сказати, що ці кошти - конкретно на це. Там є 25 різних заходів. Усі вони потребують фінансування. І не фінансуючи щось одне - так не можна підходити до цієї ситуації.

 

Бо якщо ми не профінансуємо сцену, то не буде, де виступати артистам. А якщо ми не профінансуємо артистів, то нікому буде виступати на сцені.

На передньому плані - Тарас Максименко

Бюджетна комісія такі видатки погодила. Тепер їх ще має схвалити міськрада на сесії. За словами Тараса Максименка, вся сума на цьогорічне святкування – майже на 200 тисяч гривень менша, ніж торік.  

Нагадаємо, раніше начальник управління культури розповідав, що концерт на День міста обійдеться міській казні на 150 тисяч дешевше, адже продюсерська агенція «Радіо П’ятниця» запропонувала комплексні послуги артистів. Таким чином не доведеться кожному з виконавців платити окремо. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень