Додатково 150 тисяч гривень на День Незалежності і День міста попросив Максименко

Каже, що тих грошей, які є, на всі передбачені заходи не вистачає

Раніше на організацію святкування у Рівному управлінню культури передбачили 300 тисяч гривень.

Втім, на засіданні бюджетної комісії міськради начальник управління Тарас Максименко попросив ще 150 тисяч гривень. При цьому пообіцяв до кінця року цю суму повернути за рахунок економії коштів.

На що саме потрібна додаткова сума - Тарас Максименко пояснив так:

Я не можу сказати, що ці кошти - конкретно на це. Там є 25 різних заходів. Усі вони потребують фінансування. І не фінансуючи щось одне - так не можна підходити до цієї ситуації.

 

Бо якщо ми не профінансуємо сцену, то не буде, де виступати артистам. А якщо ми не профінансуємо артистів, то нікому буде виступати на сцені.

На передньому плані - Тарас Максименко

Бюджетна комісія такі видатки погодила. Тепер їх ще має схвалити міськрада на сесії. За словами Тараса Максименка, вся сума на цьогорічне святкування – майже на 200 тисяч гривень менша, ніж торік.  

Нагадаємо, раніше начальник управління культури розповідав, що концерт на День міста обійдеться міській казні на 150 тисяч дешевше, адже продюсерська агенція «Радіо П’ятниця» запропонувала комплексні послуги артистів. Таким чином не доведеться кожному з виконавців платити окремо. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень