У найкращому ретро-костюмі на святі вулиці Поштової була та, хто пам’ятає ті часи (ФОТО)

Доньку рівненського художника «повернули» в дитинство  

На святі однієї  найстаріших вулиць Рівного - Поштової - була донька видатного рівнянина Надія Косміаді. В ході святкування вона отримала відзнаку за найкращий ретро-костюм. Варто відзначити, що більшість відвідувачів теж вбралися в одяг часів, коли пані Надія була ще дитиною. За це вона також подякувала організаторам. Про це на своїй сторінці у ФБ пише керівник Рівненського краєзнавчого музею Віктор Булига: 

Погоджуюсь, що головна подія дня у Рівному 16 липня, безумовно, свято вулиці Поштової, що "згадала" СВОЄ ЖИТТЯ У 20-30 роки мунулого століття. Все це бачила і пам'ятає Надія Косміаді, яка каже спасибі усім організаторам та учасникам свята за повернення її у роки дитинства.

Особлива подяка Галині Данильчук яка перша зустріла пані Надію на святі та допомогла знову відчути себе рівнянкою 20-30-х, завдячуючи чому Косміаді отримала відзнаку за найкращий жіночий ретро-костюм.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень