Найбільший ляп у «Величному столітті», який зіпсував серіал: його помітили історики

Його помітили справжні нащадки султана

Серіал «Величне століття» став одним із найбільш обговорюваних проєктів турецького телебачення у світі. Неймовірні локації, які здебільшого включали приміщення палацу Топкапи, босфорські пейзажі, фантастичної краси костюми та прикраси, а також серйозна робота стилістів — усе це вплинуло на любов аудиторії до стрічки.

Втім, до нього також була велика кількість питань, адже історія будувалася на біографії реальних історичних особистостей.

Що не так з серіалом «Величне століття»

Мільйони шанувальників сперечалися про правдивість проєкту, а деякі звинувачували творців у тому, що вони зганьбили образ Османської імперії та її правителя Сулеймана Великого. А якої думки справжні нащадки султана?

За словами Османа Селахаддіна Османоглу, прямого спадкоємця правителя, він не вважає «Величне століття» по-справжньому історичним шоу.

 

І лише одна деталь доводить, наскільки проєкт далекий від реальності.

За сюжетом Сулейман постійно проводить час на війнах та в палаці, переміщаючись за лічені дні з одного місця до іншого.

Але насправді він ніколи б не зміг так зробити.

Засобом пересування імператора був його кінь, тому тисячі кілометрів він проводив у сідлі, а шлях міг займати більше кількох місяців.

Виходячи з цього, Осман упевнений, що до шоу не можна ставитись серйозно.

 

Це лише захоплююча казка про життя його родича, яка зовсім не схожа на реальність.

Варто зазначити, що експерти звертали свою увагу і на інші деталі. Наприклад, їх турбувало, що костюми, в яких постає жіночий султанат, занадто відкриті, хоча насправді їхні сукні прикривали навіть шию.

Так само з недовірою історики поставилися до комунікації героїнь з представниками чоловічої статі.

Однак, був простір і для ляпів чисто знімального характеру. Наприклад, час від часу у кадрі з’являлися розетки, яких на той час точно не могло бути.

Джерело: Сенсація

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень