Наклепи – Овнам, проблеми через розваги – Левам: гороскоп на 15 серпня

А Скорпіонам потрібно стежити за фінансами

 

ОВНИ

Атмосфера вдома буде не надто сприятливою. Цього дня остерігайтеся пліток і наклепів. Хтось намагатиметься змусити вас нервувати.

ТЕЛЬЦІ

Хороший день. Ви зможете блискуче проявити себе і висловити те, про що довго мовчали, та показати людям, якими ви є насправді.

БЛИЗНЯТА

Цього дня, ймовірно, станеться якесь важлива подія у вашому житті. День буде легким: не буде перешкод, неприємності обійдуть вас стороною, вдасться усе, що ви запланували.

РАКИ

Сім’я або пара, яка народиться цього дня, буде дуже щасливою. Цей день буде кращим, ніж ви можете уявити.

ЛЕВИ

Ваш оптимізм, чарівність і тонка дипломатія змусять людей піти вам назустріч. Ввечері вам захочеться розваг, причому активних. Намагайтеся не наробити помилок.

ДІВИ

Ви з легкістю зможете реалізувати свої плани, якщо будете діяти чітко та впевнено. Але за усіма своїми справами, не забудьте присвятити час родині.

ТЕРЕЗИ

Зірки радять діяти наполегливо. Не відмовляйтеся від нових справ, навіть якщо вони здадуться вам не надто перспективними. У рішенні будь-яких питань покладайтеся на свою інтуїцію.

СКОРПІОНИ

Ваше фінансове становище може трохи погіршитися. Якщо плануєте зробити велику покупку, подумайте, чи варто витрачати на неї таку суму.

СТРІЛЬЦІ

Цей день сприятливий для змін. Добре вносити корективи у побут. А ось потяг до екстравагантних вчинків може перекреслити ваші зусилля.

КОЗОРОГИ

Ви будете на висоті, особливо у спілкуванні з малознайомими людьми. Ваша чарівність підкорить усіх.

ВОДОЛІЇ

Не приймайте жодних важливих рішень, почекайте більш підходящого моменту. Фінансове становище знаходиться у нестійкому стані, тому варто економити.

РИБИ

День пов'язаний з отриманням інформації. Зорі обіцяють вам успіх у нових видах діяльності. Також можливий успіх у фінансових справах.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень