Медикам представили нового очільника управління охорони здоров’я

Йому 35 років

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що Вікторія Покоєвчук іде з посади начальника міського управління охорони здоров’я.  

Сьогодні в управлінні представили нового начлдаьника. Як ми  повідомляли, ним став Віктор Іськів. Йому 35 років.  Він працював заступником  начальника відділу організаційної і лікувально-профілактичної роботи обласного управління охорони здоров`я.  Віктор Ігорович за спеціальністтю дитячий лікар ортопед-травматолог. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень