Медицину Рівного очолить чиновник з облуправління охорони здоров'я?

Замість Вікторії Покоєвчук, яка з травня 2015 року працювала на посаді начальника міського управління охорони здоров’я, цю посаду обійме чиновник з обласного управління охорони здоров’я Віктор Іськів

На фото ліворуч - Вікторія Покоєвчук, праворуч - Вктор Іськів (фото благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

Інформацію про те, що Іськіва переводять на нову посаду, підтвердив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Ігор Доровольський:

Іськів працював в управлінні  на посаді лікаря-інспектора, потім – головного спеціаліста, потім заступника начальника організаційного лікувально-профілактичного відділу. Відношення міського голови на переведення на цю посаду до обласного управління надійшло.

 

А з приводу звільнення попереднього – я не готовий вам нічого коментувати.

Щодо Вікторії Покоєвчук, то кажуть, що вона написала заяву на звільнення. За неофіційною інформацією, вона чи то повернеться на посаду заступника начальника управління охорони здоров'я чи у медзаклад, де вона працювала до роботи у міському управлінні охорони здоров’я.

Ігор Добровольський підтвердити чи спростувати цю інформацію не може. Каже, що це – не його компетенція, а компетенція міського голови Рівного. З міським головою поки що поспілкуватися на цю тему не вдалося. 

Що стосується нового начальника управління охорони здоров'я Рівного Віктора Іськіва, то

у 2014 році він претендував на посаду головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні. Але обласна рада призначила тоді на цю посаду Віталія Бойка.

 

Досі, окрім роботи в управлінні охорони здоров'я, Віктор Іськів також працював за сумісництвом ортопедом-травматологом у Рівненській обласній дитячій лікарні.

 

Одружений. Має доньку та сина.

Згідно з декларацією Віктора Іськіва про доходи за 2015 рік,

він отримав за рік доходу понад 56 тисяч гривень (близько 4700 гривень на місяць), з яких майже 21 тисячу отримав, працюючи за сумісництвом.

У власності дружини Віктора Іськіва - Юлії є

12 соток землі у селі Котира Зарічненського району, 

 

квартира у Рівному площею 48 кв. метрів,

 

автомобіль "Рено Кенгу" 2004 року випуску.

У Віктора Іськіва, згідно з декларацією, майна немає.   

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень