Налякала: журналістка з Рівного відстояла своє право на безплатні аналізи у поліклініці

І похвалилася цим

Журналіст львівської газети "Експрес" Тетяна Вуйлова сьогодні зранку разом з дитиною побувала у дитячій міській поліклінці, що на вулиці Чорновола у Рівному. Прийшла сюди, щоб здати аналізи доньці. Мала направлення від лікаря на аналізи.

Що відбувалося далі - Тетяна Вуйлова описала у соцмережі Фейсбук: 

Медсестра в пункті забору крові питає: "У вас талончик є?" Кажу: "А смисл? Є направлення!" Вона: "Як нема талончика, то з вас 10 гривень!" Кажу: "В мене грошей немає! Це взагалі чиє розпорядження збирати кошти ?" Вона: "Головного лікаря". Я: "А якщо я йому зателефоную? Він мені казав шо з пацієнтів коштів не бере!" Пауза.. "Ну ви знаєте , коли забрати результат..".

 

Мда, не вийшло вставити на гроші. Ггг))А попереду нас чекала флюорографія. Там ставки більші. 20 грн)) І це дуже дивно, адже коли я проходила аналізи в дорослій поліклініці, то мені сказали, що в них все безкоштовно. Мені не шкода, але я принципово не буду платити, якщо намагаються кинути на гроші!!

Тетяна Вуйлова розповіла Радіо Трек, що вже подібні інциденти виникали у неї у цьому медзакладі:

Тоді вони збирали гроші на вікна. Я прийшла до головного лікаря поскаржитися. Назвалася, де і ким працюю. А він каже: "Та ми нічого не збираємо". А переді мною у черзі всі гроші здавали. По 10 грн зі 100 осіб - і нормальна сума виходить. 

Тетяна Вуйлова каже, що якщо так з людей беруть гроші у поліклініці, то тоді вона, як журналіст, мала б брати гроші з читачів, в тому числі з медиків, які звертаються за допомогою:

Приміром, просить мене розібратися у його ситуації і написати інформацію в газету. А я йому кажу: "З вас 20 грн!"

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: медицина

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень