«Небо не впало на Землю», - Вікторія Покоєвчук про своє звільнення з посади

Екс-очільниця міського управління охорони здоров’я прокоментувала кадрові зміни

Наприкінці тижня стало відомо, що Вікторія Покоєвчук іде з посади начальника міського управління охорони здоров’я. Того ж дня ми з’ясували, хто далі працюватиме на цій посаді.

Витримавши паузу, Вікторія Покоєвчук сама прокоментувала рішення про написання заяви на звільнення. Цей текст вона поширила на своїй  сторінці у Фейсбуці.

Вважала і вважаю, що ефективність управлінння залежить від об'єму знань, практичного досвіду, професіоналізму, впровадження інновацій, виконання поставлених завдань та отримання результату.

 

Саме професійний підхід має диктувати логіку ухвалення рішень, а не угоди і доцільності. Саме на цьому базується авторитет і взаємоповага. Ми живемо в стрімкий час. До влади приходять молоді, креативні керівники і мій життєвий досвід - від постової медсестри під час навчання, дільничого терапевта міської лікарні, Академії державного управління за власний кошт для набуття нових знань до керівника управління - не здивує сьогодні нікого.

 


Звіт про основні зміни і перелік справ, що виконані управлінням за час мого керування на моїй сторінці... Можливо, у когось посада начальника управління асоціюється з політичними розкладами, у мене - ні. Тому не тримаюсь за місце, продовжую працювати в управлінні.

 


Небо не впало на Землю, лікувальні заклади продовжують працювати, друзі і колеги залишаються пліч-о-пліч, Нас очікує складний відповідальний період становлення галузі, тому продовжую співпрацювати з експертами команди п.Уляни Супрун, громадськими організаціями і активістами.

 

Але думається мені, що одна з публікацій Юлії Мостової про майбутнє України залишається актуальною...

У своєму дописі Вікторія Покоєвчук згадує про звіт про діяльність управління у 2016 році. Цей звіт поширив Юрій Поліщук:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень