У Рівному запустять ще одну «дитячу швидку»

Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук під час засідання міськвиконкому

Зокрема, запуск ще однієї бригади дитячої невідкладної медичної допомоги відбудеться через наближення періоду епідемій грипу. Цьогоріч така епідемія на Рівне може насунутися в січні-лютому 2017 року.

Втім, статистика показує, що в Рівному кількість захворювань більша, ніж в сусідніх Тернополі чи Житомирі. Але Вікторія Покоєвчук пояснює – це через те, що в Рівному частіше фіксуються хворі, а не через те, що їх більше. Далі пряма мова:

У нас працюють дорослі бригади невідкладної допомоги, які особливо активно працюють під час епідемії грипу. І тому облік у нас набагато кращий, і об’єм допомоги, яку ми надаємо, набагато більший.

Щодо вакцин, то вони стануть доступними для рівнян лише з кінця жовтня. В аптеках її можна буде придбати приблизно за 150 гривень. Нині орієнтовна дата появи вакцини в Рівному – 19 жовтня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень