Майбутнє економіки Рівненщини залежить від SMART-спеціалізацій

В області шукають бізнеси, що стануть конкурентоспроможними на глобальному ринку

Нині в області працюють над створенням Стратегії розвитку на 2020-2027 роки.

Представники влади і бізнесу провели круглий стіл, аби визначити перспективне виробництво з подальшою реалізацією на експорт.

SMART-спеціалізація - це європейський досвід використання у бізнесі унікальних переваг регіону та інновацій, які дозволять стати конкурентоспроможним на ринку, каже представник «U-LEAD з Європою» Василь Кашевський:

Дуже динамічно змінюється структура зайнятості. Традиційні види виробництва, не інноваційні, швидше за все будуть йти на спад. Підтримувати треба ті види бізнесу, які мають шанс екпортувати і створювати нові робочі місця. 

В економіці майбутнього будуть залишатися міцними ті види діяльності, які експортують на глобальний ринок.

Перспективними галузями для розвитку економічного та експортного потенціалу на Рівненщині є

ІТ – сектор, органічне землеробство, транспортні послуги і логістика, зауважив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк.

Остаточно визначити, які видів бізнесу стануть SMART-спеціалізаціями повинні до жовтня. Потім на розвиток новітніх розробок, навчання персоналу і створення бізнес-інкубаторів спрямують кошти з держбюджету.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень