Бізнес-титани поділяться досвідом із початківцями у Рівному

Більше 20 заходів організовує Платформа взаємодій «Простір»

Протягом п’яти місяців у Рівному проведуть понад 20 заходів для тих, хто мріє про власний бізнес. Грандіозний проект під назвою «Територія креативних індустрій» підготувала громадська організація «Платформа взаємодій «Простір».

З травня по вересень у місті відбудуться майстер-класи, воркшопи та інтенсиви на яких експерти з різних галузей навчатимуть креативну молодь взаємодіяти та обмінюватися досвідом.

Проект буде корисним не лише для тих, хто тільки мріє про власний бізнес, а й для підприємців-новачків, говорить член правління ГО «Платформа взаємодій «Простір» Надія Гладкевич:

Зараз всі відчувають нестачу кваліфікованих кадрів, які з студентської лави готові приступити до вирішення реальних бізнесових, господарських та інших конкретних справ. Я точно знаю, чого не вистачає молоді і навіть багатьом уже досвідченим спеціалістам – обміну досвідом, конкретних кейсів і повноцінного менторства. 

 

Ми побачили, що потреба у спілкуванні креативних людей і зростанні підприємництва в регіоні та й в Україні, в цілому, – дуже велика.

Член правління ГО «Платформа взаємодій «Простір» Надія Гладкевич на фото - третя зліва

Проект присвячений розвитку регіону, адже з травня по вересень ментори із різних сфер навчатимуть рівненську молодь будувати і покращувати свій бізнес.

Перша подія запланована уже на 10 травня. На захід запросили фахівця, який викладає у школі «Bazilik», співпрацює із «Новою поштою» та іншими відомими брендами - Євгена Зінгермана. Він навчить підприємців, як ефективно працювати у соцмережах із сучасними споживачами.

Фахівець з комунікацій та digital Євген Зінгерман

У червні заплановані відразу два заходи на тему створення власних незалежних сайтів і здорового способу життя. Пізніше рівнян вчитимуть створювати логотипи і рекламу, яка «б’є точно в ціль».

А ще Рівне відвідає переможець першого Національного чемпіонату України з кондитерського мистецтва Руслан Громаковський. Він не лише проведе дводенний майстер-клас, але й разом із учасниками виготовить ексклюзивну цукерку Рівного - з чорниць і бурштину.

Кондитер-віртуоз Руслан Громаковський

Завершиться грандіозний проект дводенним форумом у вересні.

До слова, підтримує «Територію креативних індустрій» і міська й обласна влада. Так, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко каже, що  85% економіки області – це саме малий і середній бізнес, який розвиває креативні ідеї.

А для тих, хто шукає ідеї та поради, як їх розвивати, кілька місяців поспіль – щочетверга -  на території ГО «Платформа взаємодій «Простір» проходитимуть спільні неформальні консультації підприємців і державників.

Організатори наголошують, що кількість місць на кожен із понад 20-ти заходів обмежена, тож реєструватися потрібно заздалегідь. При цьому, платними будуть тільки частина із них. Більше знайдете на фейсбук-сторінці організаторів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень