ON-LINE

Унікальні банкомати розробляють у Рівному

четвер, 20 червня 2019
За це рівненська компанія отримали премію британського журналу

Рівненська компанія РЕНОМЕ-СМАРТ отримала престижну премію британського журналу. З року в рік видання Corporate Vision обирає найінноваційніших представників бізнесу. Днями британський журнал оголосив переможців премії Technology Innovator Awards-2019. У номінації «кращий провайдер банківських рішень» з поміж 20 компаній Східної Європи перемогу отримала команда РЕНОМЕ-СМАРТ - за розробку нового банкомату.

АТМ швидше опрацьовує запити користувачів, отже черги біля банкомату стають меншими. Крім того, набір його функцій дозволяє зменшити і витрати банку на його обслуговування, говорить менеджер з маркетингу РЕНОМЕ-СМАРТ Анастасія Борейко:

- Це і кеш-ін і кеш-аут девайс. Тобто, він може як давати - так і приймати готівку. Забезпечує досить довгий період роботи без інкасації.

У нього набагато швидша видача готівки. Це значно здешевлює роботу для банку, і пришвидшує роботу з клієнтами, вони менше витрачають часу.

Встановлення recycling-банкомату в "Альфа-банк". 2016 рік. Фото зі сторінки РЕНОМЕ-СМАРТ у Facebook

Відвідувачі фестивалю "Alfa Jazz Fest" у Львові першими у 2017 протестували нову розробку РЕНОМЕ. Фото зі сторінки РЕНОМЕ-СМАРТ у Facebook

Новітнім пристроєм уже користуються щонайменше чотири фінустанови. До речі, взяти участь у номінації РЕНОМЕ запропонував сам журнал.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного