Купувати чи продавати валюту: що буде з курсом долара відразу після виборів

Прогноз курсу долара на найближчий час

Курс долара ще декілька днів лишатиметься стабільним. Однак надалі долар зросте до 28,4-28,5 грн/дол., розповів член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Втім, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко переконаний, що до кінця місяця гривня буде стабільною. І навіть може зміцнитися на 10-15 копійок.

Президент зробив дві протилежні заяви: спершу про введення жорсткого карантину, потім – що його не буде, бо це зупинить економіку, – роз'яснив Олег Пендзин. – Але в Європі карантин поступово посилюють, наприклад у Польщі, де захворюваність понад 12 тис. людей у день, а населення приблизно стільки, як і в Україні.

 

Схоже, що подібне чекає і нас. А жорсткий карантин – пряма загроза курсу гривні. За такого карантину можлива не плавна девальвація гривні, яку ми прогнозували, а її круте піке, – розповів Олег Пендзин.

Експерти нині вважають, що надійно зберігати заощадження у валюті

Джерело - Сьогодні

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень