Крутять чоловіками, як хочуть: Астрологи назвали найбільш домінантних жінок за знаком Зодіаку

Чоловікам варто бути обережними з ними

ОВНИ

Представниці цього знака Зодіаку мають найвищий ступінь домінування. Таким жінкам не подобається рутина та монотонність, вони ніколи не залишаються в тіні та завжди беруть ситуацію у свої руки. Жінки-Овни досить хоробрі й вони дозволяють собі зробити те, на що іншим не вистачає сміливості.  

ЛЕВИ

Такі жінки є природженими лідерами й часто домінують у своєму колі спілкування. Вони легко справляються з життєвими проблемами й здатні по-справжньому кохати лише раз у житті. Вони можуть бути сильними, агресивними, зарозумілими, вважають себе найкращими та не думають про почуття партнера. Водночас ці жінки привабливі, харизматичні та мають неймовірну енергетику, що заворожує інших.  

СКОРПІОНИ

Вони неймовірно пристрасні, але злопам’ятні. У коханні Скорпіони домінують, шалено захищають своїх партнерів та, попри всі труднощі, досягають своїх цілей. Вони терпіти не можуть, коли їх контролюють інші, але самі дуже люблять командувати. Ці жінки холоднокровні, адже кар’єра, якій вони присвячують усю себе, цікавить їх більше за кохання.

СТРІЛЬЦІ

Найголовніше для стрільців – це свобода та самореалізація. Саме це й призводить до домінантної ролі у парі. Якщо Стрільцям треба досягти свого, то вони стають дуже владними та щосили контролюють інших. Жінки, народжені під цим знаком, вирізняються своєю загадковістю та особливим впливом на оточення. Вони ніколи не пропустять нагоди помститися та ніколи не забувають погане.

КОЗОРОГИ

Жінки-Козороги можуть бути лагідними та відданими, але якщо ви втратите їх довіру, то ніколи не зможете повернути її назад. Таким жінкам подобається бути відповідальними та керувати у любовних стосунках. Вони мають владу та люблять демонструвати панівну поведінку до інших. Головна сила Козорогів проявляється у наполегливості та стабільності.

Джерело: Joy-pup

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень