Капітальний ремонт дороги між Варашем і Зарічним робитимуть у першу чергу. Коли?

Є одна умова

Дорогу між Варашем і Зарічним почнуть будувати, як тільки вона перейде на баланс області.

Нагадаємо, що згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм Рівненщину поділять на чотири райони. Одним із таких буде Вараський район із центром у місті атомників. СМТ Зарічне стане частиною цього району.

Нині мешканців краю турбує питання дорожнього сполучення Зарічного з майбутнім райцентром, оскільки дорога між населеними пунктами дуже неякісна.

[media=184961][media=184959]

У Рівненській ОДА чекають на передачу цієї дороги від Укравтодору на баланс області, аби почати роботи, говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Це дійсно дорога, яка потребує капітального ремонту, вона є першочерговою й ми чекаємо її передачі на баланс області. Паралельно з фінансуванням по дорожньому фонду. Як тільки ці речі будуть запроваджені, пріоритетна дорога буде будуватися капітальним ремонтом.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Коли саме передадуть цей шлях у розпорядження обласної управи, чиновник не сказав. Нині в ОДА чекають остаточного рішення парламенту та Кабміну щодо нового адміністративно-територіального устрою.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень