Хлопець, який збирав десятки тисяч доларів на лікування, поїхав відпочивати у Домінікану (ФОТО)

Він пояснив журналістам свій вчинок

Як повідомляє волинське видання «Сотня. Завжди перші», яке також поширювало інформацію про необхідність збору коштів на лікування Дарія Зажицького,

Ще в листопаді хлопець просив допомоги – він збирав 40-50 тисяч доларів на операцію в Туреччині.

Медичний висновок щодо стану здоров’я хлопця, який він виклав у листопаді у соцмережі

Днями соцмережі сколихнула новина про лучанина: відомі блогери почали говорити про шахрайство Дарія Зажицького, якого побачили на відпочинку в Домінікані.

Видання зв’язалося з Дарієм і той дав такий коментар:

Не маю бажання зараз давати ніякі коментарі. Нічого нікому не докажеш, не вгодиш. Десь мене розповсюджувати на новинах теж не потрібно. Але ви вже як захочете: хочете – покажіть мене з самої га*няної сторони, якщо хочете зловити на тому хайп. Якщо ні, то просто закрийте цю тему і ніде не висвітлюйте.

 

Я два слова скажу: є люди, які налили на мене г*мна, не знаючи ситуації, а потім через годину всі блогери все повидаляли…У нас дуже черстві люди й менталітет український – гнилий.

Фото Дарія в Instagram. Вочевидь улітку він побував у Рівному

Також на своїй інстаграм-сторінці Дарій розповів, що відпочинок – це подарунок бабусі, яка взяла кредит, щоб потішити онука в період ремісії.

Юнак опублікував допис, де дякує своїй бабусі за неочікуваний подарунок і обіцяє виправдати всі її сподівання.

Він додав, що поїхав відпочивати, щоб зміцнити здоров’я і порадіти «білому світу» зі своєю дівчиною, яка підтримувала його протягом двох років лікування.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень